Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
 
Wiersze
NAJNOWSZE
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
OSTATNIE KOMENTARZE
 

Statystyki Strony

Gości online: 1
Czytelników online: 0 Łącznie czytelników: 85
Najnowszy czytelnik: mihailyackevich

Statystyki odwiedzin
Dziś:62
Wczoraj:48
W tym tygodniu:502
W tym miesiącu:6,177
Wszystkich wizyt1,995,997
 
13. luty. 2011
"Odszedł autorytet "
Odszedł człowiek - autorytet polskiego Kościoła, którego darzę wielkim zaufaniem, podziwiam Jego mądrość, umiejętność przekazywania opinii, komentowania najtrudniejszych tematów i problemów jakie występują w naszym codziennym życiu. Potrafił zachować zawsze wysoką kulturę osobistą, której tak dzisiaj brakuje. Ten wiersz pt: Odszedł autorytet" - dedykuję ś.p. Arcybiskupowi Józefowi Życińskiemu.
06. luty. 2011
Temat: Wizerunek.
W temacie "Wizerunek" - będę przedstawiał osoby świata polityki i inne osoby publiczne, które wywierają na mnie jakieś wrażenie. Właśnie wybrałem formę Fraszki - Satyry - gdyż ta forma sprawia mi wiele frajdy i jest mi bliska. Ile tych fraszek powstanie? - nie potrafię odpowiedzieć. Temat otwarty. Zapraszam do czytania, komentowania. Życzę miłych wrażeń.
04. luty. 2011
Ć.dalszy - polityczny talent i uroda.
Kontynuując temat - polityczny talent i uroda - powstała dzisiaj fraszka - Pt: " Wizerunek ". Nie będę tej fraszki komentował, bo komentarzem jest treść. Fraszka powstała już w moim zamyśle, w dniu, kiedy polityk o którym mowa - wygłosił swoje stanowisko adresowane do jednego z ministrów. Patrzyłem na bohatera fraszki z ubolewaniem - i w takim nastroju pozostaję - Amen!
03. luty. 2011
Dwie nowe fraszki:
Ostatnie informacje, komentarze, wiadomości TVP - poddały mi temat i tak powstały dwie nowe fraszki. Jedna pt: "Sejmowe love story"druga pt: "Polityczny talent i uroda". Nie ukrywam, że fraszki te, to mój antypatyczny stosunek do niektórych politycznych wydarzeń ale i osób.Link
25. styczeń. 2011
Fraszki - różne
Od pewnego czasu - zacząłem pisać krótkie fraszki pt:lFraszki różne o różnej tematyce, zaczerpnięte z codziennego życia, z codziennej obserwacji różnych zachowań ludzi, czasami z programów telewizyjnych czy radiowych. To są główne źródła, które dostarczają mi tematykę i którą wykorzystuję - jako ironię do moich fraszek.
24. styczeń. 2011
Rozprawa - pt.: Ziemia - nasz dom
Powstała nowa rozprawa - pt.:Ziemia - nasz dom która powstała jako refleksja po oglądnięciu programu na temat kosmosu, jego niezbadanej przestrzeni. Moja fantazja sprowadziła się do tego, że powstała powyższa rozprawa. Zachęcam do przeczytania i skomentowania.
21. styczeń. 2011
Nowa rozprawa pt: Zbuntowany.
Rozprawa powstała pod inspiracją ostatnich obrad Sejmu, które wywołały w mojej świadomości - nieposkromiony bunt. Rozprawie nadałem tytuł Zbuntowany.Zachęcam do przeczytania i skomentowania.