Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
 
Wiersze
NAJNOWSZE
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
OSTATNIE KOMENTARZE
 

Statystyki Strony

Gości online: 1
Czytelników online: 0 Łącznie czytelników: 85
Najnowszy czytelnik: mihailyackevich

Statystyki odwiedzin
Dziś:19
Wczoraj:117
W tym tygodniu:616
W tym miesiącu:6,357
Wszystkich wizyt2,444,612
 
22. sierpień. 2011
" Pusty śmiech "
Patrząc na wystąpienia naszych polityków z poszczególnych opcji politycznych - zaczynam powątpiewać - co się stało z kulturą polityczną, dyplomacją polityczną - ludzi, którzy za wszelką cenę chcą zasiąść do ław poselskich. Poziom intelektualny kandydatów - zaczyna się obniżać, natomiast poziom agresji, złośliwości, buty, nienawiści bierze górę. To zauważy nawet prosty człowiek - ja obracam to w "Pusty śmiech".
20. sierpień. 2011
" Polak - Węgier "
Rozprawa - jako dedykacja dla moich przyjaciół Józefa i Ilonki z Veszprem - z którymi przyjaźnimy się od trzydziestu-kilku lat. Wspólne chwile i te radosne i smutne, stanowią dla nas olbrzymi bagaż doświadczeń w prawdziwej bezinteresownej przyjaźni. Tymi prostymi nie wyszukiwanymi słowami - pragnę wyrazić swoją refleksję i podziękowanie losowi za to, że dał mi to szczęście poznać się z nimi i ich rodzinami, z ich przyjaciółmi, kolegami i koleżankami.
16. sierpień. 2011
" Wygódka "
No cóż, powiem krótko - napisałem odę do wygódki, małej drewnianej budki. Do czego ona służy - przeczytajcie - może się uśmiechniecie ? - zapraszam do " Wygódki "
14. sierpień. 2011
"Niepokorny"
Człowiek pokorny - to taki, co uznaje prawdę o sobie samym. Rozprawa pt: " Niepokorny " - do druga strona medalu - mojej osoby. Porównajcie - jestem pokorny, czy też nie. Zapraszam do przeczytania.
12. sierpień. 2011
"Bitwa na bilboardy"
No kochani moi rodacy, Polacy, - przeczytajcie tą fraszkę: " Bitwa na biboardy"- przemyślcie, wybierzcie - zgodnie z własnym sumieniem i akceptacją opcji politycznej - a tych, których wybierzemy - rozliczymy co do joty, bo nikt nie będzie więcej z nas - robił idioty!!! Umowa stoi - a więc do wyborów wszyscy jak jeden mąż.
11. sierpień. 2011
"Czyżby samobójstwo?"
Mam do polityków wielki dystans, bo jako obywatel wielokrotnie byłem oszukany tak jak cały naród, a więc politykę, uważam za największą pralnię brudów i siedzibę wielu kłamstw. Jednak w stosunku do Andrzeja Leppera - mam o Nim inną opinię, którą przedstawiam w rozprawie pt" Czyżby samobójstwo?" Zapraszam do przeczytania.
10. sierpień. 2011
" Otyli żyją krócej "
Nie będę tego tematu komentował inaczej, jak tylko zaproszę do przeczytania morału końcowego fraszki pt: " Otyli żyją krócej " - napisanej tuż po pogrzebie pewnego młodego człowieka o olbrzymiej nadwadze, którego osobiście znałem i bardzo szanowałem.