Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
 
Wiersze
NAJNOWSZE
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
OSTATNIE KOMENTARZE
 

Statystyki Strony

Gości online: 1
Czytelników online: 0 Łącznie czytelników: 85
Najnowszy czytelnik: mihailyackevich

Statystyki odwiedzin
Dziś:78
Wczoraj:92
W tym tygodniu:642
W tym miesiącu:497
Wszystkich wizyt2,052,311
 
25. styczeń. 2011
Fraszki - różne
Od pewnego czasu - zacząłem pisać krótkie fraszki pt:lFraszki różne o różnej tematyce, zaczerpnięte z codziennego życia, z codziennej obserwacji różnych zachowań ludzi, czasami z programów telewizyjnych czy radiowych. To są główne źródła, które dostarczają mi tematykę i którą wykorzystuję - jako ironię do moich fraszek.
24. styczeń. 2011
Rozprawa - pt.: Ziemia - nasz dom
Powstała nowa rozprawa - pt.:Ziemia - nasz dom która powstała jako refleksja po oglądnięciu programu na temat kosmosu, jego niezbadanej przestrzeni. Moja fantazja sprowadziła się do tego, że powstała powyższa rozprawa. Zachęcam do przeczytania i skomentowania.
21. styczeń. 2011
Nowa rozprawa pt: Zbuntowany.
Rozprawa powstała pod inspiracją ostatnich obrad Sejmu, które wywołały w mojej świadomości - nieposkromiony bunt. Rozprawie nadałem tytuł Zbuntowany.Zachęcam do przeczytania i skomentowania.

07. styczeń. 2011
Nowa Strona- Nowy adres
Witam od 7 stycznia 2011 roku ta strona staje się moją oficjalną.
Poprzednia moja strona www.akwiatek.dbv.pl istnieje do końca tego tygodnia po czym zostaną wymazane wszystkie umieszczone tam treści, a to z kolei spowoduje usunięcie jej przez administratorów hostingu dbv.pl.

Zapraszam wszystkich do przeczytania moich wierszy, fraszek oraz rozpraw. Zachęcam do rejestracji, która umożliwi Państwu dodawanie komentarzy oraz ocenianie.

Życzę wielu miłych chwil spędzonych na mojej stronie.

Adam Kwiatek


06. styczeń. 2011
Życzenia Świąteczne!

Zdrowych, spokojnych, radosnych Świąt Bożego Narodzenia, 
Błogosławieństwa Bożego dla wszystkich moich znajomych,
przyjaciół, czytelników mojej poezji,

Życzy Adam Kwiatek


06. styczeń. 2011
Fraszki- erotyczna odsłona
DziennikPowstaje nowy cykl fraszek mojego autorstwa,są to fraszki o tematyce erotyczne (Erotyczne - fraszki ). Będę systematycznie dodawał nowe. Oczywiście wszytko uzależnione jest od weny twórczej, która ma to do siebie, że przychodzi.. czasem niespodziewanie. Zachęcam do zaglądania, oceniania i komentowania.
Pierwsze z serii Fraszki do poczytania
06. styczeń. 2011
Pomoc dla Krystiana
Zwracam się do Państwa z prośbą o pomoc finansową dla mojego kolegi Krystiana Karola Lisowskiego , który musi uzbierać sporą kwotę pieniężną na konieczny zabieg implantologiczny.
W tym celu założył On stronę internetową, gdzie opisał swoją sytuację, cel zbierania pieniędzy, jest opinia lekarska, numer konta.
Jeszcze raz bardzo proszę o pomoc,za każdy gest bardzo dziękuję.
Adam