Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
 
Wiersze
NAJNOWSZE
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
OSTATNIE KOMENTARZE
 

Statystyki Strony

Gości online: 1
Czytelników online: 0 Łącznie czytelników: 85
Najnowszy czytelnik: mihailyackevich

Statystyki odwiedzin
Dziś:100
Wczoraj:106
W tym tygodniu:206
W tym miesiącu:5,974
Wszystkich wizyt2,265,281
 
30. styczeń. 2012
Gdzieś na Hali
Na tatrzańskie hale - wrócił wypas owiec. To naturalne - czyste środowisko jest miejscem ekologicznego wypasu owiec ku radości ich włąścicieli. Taki widok jest atrakcją dla turystów. Ja pragnę ten fakt przedstawić w formie krótkiego wiersza. Zapraszam do przeczytania.
25. styczeń. 2012
Czekamy !
Być może jestem naiwny, ale gdzieś głęboko w sercu mam marzenia, które dotyczą nas Polaków nie tych zamożnych, ale o tych zwykłych ludzi. Czekamy - może kiedyś się doczekamy - że będzie nam lepiej !
25. styczeń. 2012
Polityczne Fraszki !
Pisząc te fraszki - smutek mnie napawa, bo nie jest to śmieszne, co Rząd z nami wyprawia. Pióro daje mi tą możliwość wypowiedzenia się, co o tym wszystkim myślę. Ponad 60 - lat czekam na lepsze czasy - ale już zrozumiałem - nigdy tego nie doczekam. Polska nie ma szczęścia do rządzących.
23. styczeń. 2012
Błazenada
Czując się niekomfortowo, bo czegoś innego się spodziewałem po Ruchu Palikota, przyznać się muszę, że bardzo się zawiodłem - na tej politycznej formacji. Ta fraszka - to moja refleksja. Może się komuś narażę - za co przepraszam.
21. styczeń. 2012
Rodzinny pupilek !
Jest to dedykacja dla naszej rodzinnej maskotki którą jest pies Sznaucer średni - zwany Frodo. Kochamy go i traktujemy go - jako członka rodziny. Zasługuje na kilka słów o sobie - zapisanych wierszem.
19. styczeń. 2012
Radość Matki
W tych kilku wybranych okresach z życia dziecka - tak sobie wyobrażam marzenia każdej matki. Zapraszam do przeczytania.
17. styczeń. 2012
Życzliwość
Wydawać by się mogło, że życzliwość to nic takiego ważnego, a tak nie jest. Bez życzliwości nie może być mowy o miłości. Miłość opiera się na życzliwości i zaufaniu.