Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
 
Wiersze
NAJNOWSZE
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
OSTATNIE KOMENTARZE
 

Statystyki Strony

Gości online: 3
Czytelników online: 0 Łącznie czytelników: 87
Najnowszy czytelnik: grimhochscandhyd1974

Statystyki odwiedzin
Dziś:73
Wczoraj:427
W tym tygodniu:73
W tym miesiącu:16,552
Wszystkich wizyt973,963
 
19. październik. 2016
" Panie - dlaczego ? "
Ten wiersz powstał po odejściu bardzo młodego człowieka, który miał tak wiele planów w swoim życiu, a wszystko zostało przerwane w najbardziej nieoczekiwanym momencie.
16. październik. 2016
" Wesoły Jędrek "
Ta satyra- komentarza nie wymaga. Samo życie w małych podhalańskich miasteczkach.
14. październik. 2016
" Zapach Tatr "
Natura - to skarbnica niezliczonych uroków, widoków, zapachów - kiedy je odkrywamy, jesteśmy zauroczeni, jesteśmy wdzięczni Temu który ją stworzył !
12. październik. 2016
" Tatry moja miłość "
Każdy z nas posiada swoją wrażliwość na piękno. Mnie zauroczyły Tatry - które już od dziecka podświadomie, ale strzeże pokochałem. Natura potrafi zauroczyć człowieka, który zauroczenie, zamienia na miłość. Taka miłość jest prawdziwa, trwała, na całe życie !
29. wrzesień. 2016
" Dostojna Świnica "
Kocham Tatry, choć mam wielki do nich dystans. Są piękne ale i groźne. Ja zachwycam się ich pięknem, toteż niekiedy sięgam po przysłowiowe pióro i je opisuję. Ot, tak - bo tak dyktuje mi serce.
28. wrzesień. 2016
" Wspomnienie "
Przychodzi taki czas w życiu człowieka, że do wspomnień się ucieka. Dzisiaj, kiedy zaliczam się do "seniorów" - wspomnienia z lat młodzieńczych, zaczynają odżywać.Tak więc jedno z ważnych wspomnień, znalazło swoje miejsce w wierszu.
24. wrzesień. 2016
" W labiryncie wiary "
Choć miliony lat Świat istnieje i wiele cywilizacji przeminęło, to do dnia dzisiejszego zrozumieć i poznać Go nie potrafimy. Wiele wyznań własne domysły snuje, a my nadal błądzimy w labiryncie niepewności, która z religii jest najbliższa prawdy. Pozostaje przyjąć doktrynę, Bóg jest i wiara w Jego istnienie nadaje sens naszemu , życiu, ale poznanie tajemnicy istnienia, możliwe jest tylko po śmierci.