Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
 
Wiersze
NAJNOWSZE
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
OSTATNIE KOMENTARZE
 

Statystyki Strony

Gości online: 1
Czytelników online: 0 Łącznie czytelników: 87
Najnowszy czytelnik: grimhochscandhyd1974

Statystyki odwiedzin
Dziś:855
Wczoraj:882
W tym tygodniu:2,531
W tym miesiącu:25,053
Wszystkich wizyt954,389
 
28. wrzesień. 2016
" Wspomnienie "
Przychodzi taki czas w życiu człowieka, że do wspomnień się ucieka. Dzisiaj, kiedy zaliczam się do "seniorów" - wspomnienia z lat młodzieńczych, zaczynają odżywać.Tak więc jedno z ważnych wspomnień, znalazło swoje miejsce w wierszu.
24. wrzesień. 2016
" W labiryncie wiary "
Choć miliony lat Świat istnieje i wiele cywilizacji przeminęło, to do dnia dzisiejszego zrozumieć i poznać Go nie potrafimy. Wiele wyznań własne domysły snuje, a my nadal błądzimy w labiryncie niepewności, która z religii jest najbliższa prawdy. Pozostaje przyjąć doktrynę, Bóg jest i wiara w Jego istnienie nadaje sens naszemu , życiu, ale poznanie tajemnicy istnienia, możliwe jest tylko po śmierci.
23. wrzesień. 2016
Rok Święty Miłosierdzia Bożego.
Okres od 08.XII.2015 - 20 XI.2016 - Rok Miłosierdzia Bożego. Nie mogąc przejść obok tego wydarzenia obojętnie, bo jestem katolikiem, więc pozwoliłem sobie napisać tych kilka strof wiersza w których wyrażam swoje odczucia.
19. wrzesień. 2016
" Skalne Podhale "
Wszystko co wiąże się z Podhalem, to temat nie do wyczerpania. Ja kocham tą krainę i często myślami po niej się błąkam. To źródło tematyczne do pisania wierszy.
09. wrzesień. 2016
" Z szumem wiatru "
Wiersz dedykowany jest tym wszystkim ludziom gór, którzy bądź to je bardzo kochali, bądź życie z miłości dla nich oddali. Tablice z Ich nazwiskami są rozmieszczone obok Kaplicy na Wiktorówkach przed Rusinową Polaną.
31. sierpień. 2016
" Świat górali podhalańskich "
W największym skrócie, tak przedstawiam Świat górali podhalańskich, w którym dane mi było się urodzić, uczyć, żyć i kiedyś dane mi będzie umrzeć. To moja mała Ojczyzna.
29. sierpień. 2016
" Kubie - małemu przyjacielowi "
To taka mała dedykacja, dla 9-cio letniego chłopca,o imieniu Kuba, który obarczony chorobą, nie może sam się przemieszczać.